הפקות אירועים – אבנ"י גזית

אירועים חגיגיים של חברות או אנשים פרטיים מצריכים תכנון וביצוע קפדניים. הפורמט הבנוי על נאומים, מוזיקה, אוכל וריקודים הוא פורמט ישן, שאינו מספיק בימינו. חברות מסחריות כמו גם אנשים פרטיים מחפשים היום להפיק אירוע ייחודי, שונה, מגוון, עשיר ומעניין תוך הבלטת נושא האירוע. דרישות אלו מצריכות אנשי מקצוע בתחום של הפקות אירועים עסקיים.

מפיקת אירועים טובה צריכה ללמוד את פרופיל הלקוחות, רצונותיהם, אופיים, כיוון המחשבה שלהם והעדפותיהם בעת בחירת סגנון האירוע והתאמתו אליהם. כמו כל דבר טוב, הכל מתחיל ברעיון. מפיקת האירועים תגבש רעיון על סמך איסוף נתונים והתרשמותה מהמזמינים. משלב איסוף הנתונים עליה לבנות קונספט לאירוע. הקונספט יגדיר את מקום האירוע ואופן עיצובו. בהמשך יוגדרו בקפדנות שרותי ההפקה, תוך ראיה כוללת של כל פרטי האירוע ומרכיביו. כל אלו יסייעו בידה לבנות מתכון מוצלח ומנצח.

כאשר מדברים על אירוע מותאם ובנוי על פי פרופיל המזמין, מגוון האפשרויות הוא בבחינת "השמיים הם הגבול". לחתונות, ימי נישואין, חתונת כסף או זהב , אלו יכולות להיות פעילויות כמו טיסה זוגית לעת ערב מלווה ביין ושוקולד, ריחוף בכדור פורח, טיול ג'יפים לאור הירח, ארוחות ייחודיות שיכין שף אישי בביתכם בשילוב של סטנד אפ, הפלגה ביאכטה ועוד. בתכנון אירוע לעובדי חברה ישנו מגוון גדול של סדנאות כיפיות ,שהן בבחינת חשיבה מחוץ לקופסה. ללקוחות אוהבי טיולים וסיורים אפשר לשלב את הסיור עם ביקור בבתי יין או במסעדה מיוחדת מתאימה. בתכנון מסיבת פרישה, יש לשלב את העדפותיו ורצונו של בעל השמחה בצורה יצירתית ומעניינת. בארגון ימי הולדת יש לשלב מקום קסום, כיבוד על רמה, פעילות מהנה והרכב מוזיקלי תואם את חתך האורחים.

הפקות אירועים

הפקות אירועים – השמיים הם הגבול

חלק בלתי נפרד מעבודת ההפקה הוא ידע נרחב אודות ספקים ונותני שרות בתחום האפשרות שתיבחר. נתונים אלו יכללו כמובן מחירים טובים וספקים מקצועיים ואמינים שיבטיחו שהאירוע יצליח. מפיקת האירועים צריכה לשלוט בכל פרט מפרטי האירוע המתוכנן. היא תהיה החוליה המקשרת בין כל אנשי המקצוע שיפעלו בשטח האירוע ,כדי שכל אחד יידע את תפקידו. כמובן שישנן התמחויות שונות שהמפיקות שולטות בהן כמו: ארגון הרצאות, הפקות פעילויות בשטח, התמחות בכנסים, ארגון אירועים פרטיים כמו חתונות ,בר מצוות, מסיבת מתגייסים, ימי הולדת ועוד.

חברת אבנ"י גזית עוסקת בתכנון וביצוע אירועים לחברות (ימי גיבוש – לעוד מידע, כנס\י לקישור) ולפרטיים בשוק הישראלי למעלה מ-10 שנים. החברה מטפלת במגוון סוגים של הפקות אירועים: חתונות, ימי הולדת לכל הגילאים, מסיבות הפתעה, ימי נישואים, פרישה לגמלאות, חנוכות בית ועוד. החברה מציעה מגוון רעיונות מקוריים וייחודיים אשר יתאימו לכל אירוע – חברתי לשביעות רצון המזמינים. תחום הפקות אירועים מצוי בידי מפיקי אירועים ותיקים ומיומנים, שמלווים את מזמיני האירוע מרגע ההזמנה ועד סיומו המוצלח. בין אם זה ארגון חתונה או ארגון כנס ותיקים, יום נישואים או יום הולדת, מפיקת אירועים מטעם אבנ"י גזית , תלווה את המזמינים במציאת אתר האירוע, עיצוב החופה, בחירת אופי הטקס, טעימות, בחירת הרכב מוזיקלי, צילום, גימיקים נוספים על פי אופי המזמינים, בגדים, תלבושות ועוד. אפשר לומר במשפט אחד שהחברה תופרת אחד לאחד את החליפה על פי מידות הלקוח מבחינת צרכיו בארגון וביצוע האירוע.

הפקות אירועים

 

 

כמו שאומרים תמיד: "נעליים קונים בחנות נעליים", תכנון וביצוע אירוע חברתי או פרטי יש להפקיד בידי מפיקת אירועים מנוסה ומקצועית. חברת אבנ"י גזית, באמצעות אנשי המקצוע שלה, תדאג להפיק אירוע בלתי נשכח שיותיר את רישומו החזק ,לאחר סיומו, על המשתתפים ועל הלקוחות הבאים. הלקוחות המרוצים שלנו הם חלון הראווה שלנו.