הפקת חתונה באופן עצמאי – האם זה כדאי?

אז אחרי שנים שאתם ביחד, הוא ירד על ברכו, שלף טבעת עם יהלום קטן והציע לך את אהבתו עד קץ הימים. כעת, אתם כל כולכם בתוך התהליך של הפקת חתונה, וככל שאתם צוללים אל תוך הפרטים הקטנים, אתם שואלים את עצמכם האם זה משהו שאתם צריכים לעבור אותו לבד, לנהל אותו לבד וגם להצליח בו לבד. ובכן, העובדות מדברות בעד עצמן, מרבית החתונות מופקות על ידי החתן והכלה עצמם, בסיוע בני המשפחה והחברים, אך לבד, ללא סיוע מקצועי. במקביל, אפשר לומר שמרבית החתונות הן מרבית החתונות, בעוד שאותו נתח מכלל החתונות שמופקות על ידי אנשי מקצוע, הן החתונות המיוחדות ביותר, המאורגנות ביותר, ובדרך כלל גם המוצלחות ביותר.

הפקת חתונה

הפקת חתונה – תהליך מקצועי המשפיע ישירות על חוויית החתונה

התהליך של הפקת חתונה הוא תהליך סופר מקצועי, הדורש ידע והיכרות רבה הן עם עולם החתונות, הן עם תהליכי הפקה גנריים והן עם שלל אנשי המקצוע המעורבים בתהליך. מפיק מקצועי העוסק בתחום, צובר לאורך השנים, כמויות אדירות של מידע וניסיון אותם הוא מיישם בכל הפקה של חתונה חדשה. ידע וניסיון אלה יכולים לסייע בכמה מובנים:

· רמת הפקה גבוהה יותר בכל מרכיבי החתונה: עיצוב, קייטרינג, מוסיקה, תאורה, מקום, אטרקציות, צילום, הזמנות, פרחים, חופה, קטע אמנותי וכל יתר המרכיבים, קטנים כגדולים

· עלויות נמוכות יותר בגין היכרות עם שלל אנשי מקצוע, יכולת לייצר הצעות מחיר אטרקטיביות יותר ומינימום טעויות שמבוצעות לאורך הדרך

· יצירת חוויה בצורה אפקטיבית עם ידע מקצועי סביב עקרונות העיצוב, עקרונית האירוח, עקרונות ניהול אירוע ועקרונות מקצועיים נוספים שמתחברים יחד כדי ליצור חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת

להפיק חתונה מבלי שאי פעם הפקתם ולו מסיבת יום הולדת ביתית

בסופו של דבר, הפקת אירועים, ובכלל זה גם הפקת חתונה, הוא תהליך שמחייב ידע מקצועי, ניסיון עשיר והבנה מעמיקה בתהליכים הרוחביים ובפרטים הקטנים של תהליך ההפקה. ועדיין, רובם המכריע של בני הזוג, נאלצים להתמודד עם תהליך זה מבלי שיש להם ניסיון אפילו בהפקת מסיבת יום הולדת ביתית. פתאום עליהם לעמוד מול אנשי מקצוע, לפתוח את הארנק ולהוציא את הסכומים הגבוהים ביותר שהוציאו בחייהם, ולקבל החלטות בתחומים שאין להם שמץ של מושג בהם, החלטות שהם מקבלים על בסיס מצבי רוח זמניים וחולפים.

הפקת חתונה באופן עצמאי – מאתגר, קשה ולרוב בזבזני

המשמעות של עמידת בני הזוג באתגר זה היא בזבוז כספים על אלמנטים שאולי אין בהם צורך או שאין להם תרומה אמיתית לאירוע, בזבוז כספים בהיעדר היכרות אמיתית עם טווח המחירים הנגיש סביב כל מרכיב באירוע החתונה, תהליך מייגע שבו מתקבלות החלטות על סמך תחושות בטן וכשבני הזוג מודעים היטב לאופן הלקוי בו הם מקבלים את ההחלטות, וכל אלה בתורם משפיעים על מצב הרוח, רמת המתח והחוויה של בני הזוג בחתונתם עצמם כשמגיע רגע האמת.

הפקת חתונה – עסק למקצוענים בלבד

בשני העשורים האחרונים, כמעט בלי שהרגשנו, הפכו החתונות בישראל לאירועים מושקעים בצורה בלתי רגילה. למעשה לעתים זה מרגיש כאילו כל זוג צעיר המתכנן להתחתן, מעוניין לשבור את שיא הריגוש ולהעניק לקהל המוזמנים חוויה שטרם זכו לקחת בה חלק. במציאות שבה בכל חתונה הרף מוגבה בכמה סנטימטרים טובים, קשה להישאר עם אצבע על הדופק ולעמוד בקצב. אי לכך, כשרוצים לתכנן חתונה בלתי נשכחת שאין שנייה לה, מומלץ ליצור קשר עם חברה מקצועית שעבורה הפקת חתונה היא שגרה יומיומית.

הפקת חתונה

הפקת חתונה בסיוע של חברת הפקות אירועים מקצועית תאפשר לחתן, לכלה, למשפחותיהם ולחברים הקרובים, לעשות את הדבר החשוב ביותר בכל אירוע חתונה – לחגוג, לשמוח ולאהוב. חברה מקצועית העוסקת בהפקות של חתונות תדאג לספק לחתני השמחה צוות של אנשי מקצוע שילווה אותם בכל צעד לאורך התהליך: החל מבחירת הקונספט, דרך בחירת המיקום, האטרקציות, חברת הקייטרינג והרב, וכלה בבחירת המתנות שיינתנו למוזמנים בלכתם וכמובן תפעול וניהול האירוע מתחילתו ועד סופו. כמו כן חברה מקצועית להפקת אירועים לחברות תשמח לסייע לחתן ולכלה לבחור את הבגדים לאירוע המרגש, לסדר את מקומות הישיבה, לעצב את ההזמנות, לנהל את רשימת המוזמנים, לבחור את המוזיקה, את התקליטן או הלהקה ועוד.

הפקה מקצועית על פי תכנית הפקה מסודרת

אנחנו באבנ"י גזית מבינים היטב מה עובר על בני הזוג, מה הם האתגרים שאיתם הם מתמודדים ומה הם הקשיים שאותם הם חווים בשלבי התכנון, בחינת הספקים ואנשי המקצוע וכמובן הביצוע. כמו כן, אנו מיישמים תהליך מעמיק להבנת התוצאה הרצויה מבחינת בני הזוג, החוויה שאותה הם רוצים ליצור וכמובן מסגרת התקציב העומדת לרשותם לצורך המשימה. בהתאם לכך, אנו בונים תכנית הפקה מקיפה, שיכולה להשתוות בעלותה הכוללת לעלות הפקה עצמית לחלוטין, וזאת באמצעות היכולות שלנו לנהל את הכל בצורה יעילה ואפקטיבית, ולמנוע טעויות בעלות השלכות תקציביות משמעותיות.

חתונה בלתי נשכחת ובהתאמה למסגרת התקציב

אם אתם מעוניינים להפיק את החתונה שלכם בעצמכם, זה בהחלט אפשרי. זה אולי לא יאפשר לכם להיחשף לכל האפשרויות הקיימות בשוק, ואולי יהיה כרוך במאמץ שאינכם מורגלים בו ואולי גם באתגרים שונים שתוכלו להתמודד איתם אך בקושי, אבל זה בהחלט אפשרי וזה גם מאוד מקובל. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים בחתונה בלתי נשכחת, בחתונה שאורחיה יזכרו אותה עוד שנים רבות אחרי שהיא תסתיים, אבנ"י גזית מכירה ומנוסה במיומנות של הפקת חתונה, ובעלת כל היכולות הנדרשות על מנת להפיק עבורכם את החתונה האולטימטיבית ובהתאמה אישית מלאה לצרכיכם.

באבנ"י גזית מתמחים בהפקות אירועים מכל הסוגים. צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם